" ADAMAS RESORT & HOTEL"

Hoteli i Mikpritjes


Adamas Resort & Hotel ka një restorant, pishinë të hapur, një bar dhe kopsht në Labinot-Fushë. Ofrohen dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu ofron mysafirët me një tarracë. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët. Opsionet e mëngjesit kontinental dhe shuplakë janë të disponueshme çdo mëngjes në Adamas Resort & Hotel.

Më Shumë

Shërbimet Tona

ka një restorant, pishinë të hapur, një bar dhe kopsht në Labinot-Fushë. Lëvdatë dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu ofron mysafirët me një tarracë. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët. Opsionet e mëngjesit kontinental dhe shuplakë janë të disponueshme çdo mëngjes në Adamas Resort & Hotel.

Image

1 PISHINEL

Nuk ka asgjë më freskuese sesa të freskoheni në pishinë.

Image

PARKIMI FALAS

Parkim falas i disponueshëm në vend për të gjithë mysafirët e hotelit.

Image

WIFI FALAS

Të gjitha njësitë në hotel kanë Wi-Fi falas për mysafirët.

Image

BAR

Bari ynë ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe koktejesh freskuese.

Image

Lloji i Dhomave

Në hotel, dhomat vijnë me një dollap. Me një banjo private me banjë dhe tualetin falas, disa dhoma në Adamas Resort & Hotel kanë gjithashtu një pamje nga deti. Të gjitha dhomat në akomodim janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe një tharëse flokësh.

  • DHOME DYSHE
  • APARTAMENT
  • SUITE FAMILJARE
  • SUITA PRESIDENTIALE

Të Gjitha Dhomat

ADAMAS BAR & RESTORANT


Bar & Restorant

Një vend me ngjyra të ngrohta, arredim dhe ndriçim perfekt, ideal për të pasur koktej festa mbresëlënëse, ceremoni të rëndësishme apo darka romantike. Argëtohuni dhe relaksohuni ndërsa ne përgatisim pijen tuaj të preferuar.


Foto Galeria e Hotelit Tone

JU JENI GJITHMONË TË MIRËPRITUR KËTU

Na Kontaktoni